Топ новини

"Газпром" будує морську частину "Північного потоку-2"

14.09.2018, 10:38
Вже зовсім скоро з території Фінляндії буде відкрито будівництво газопроводу «Північний потік-2», вірніше, укладання його підводної частини. Проект з'єднає Росію і Німеччину газовою системою.

Інформація надана представником Nord Stream 2 AG.

Згідно з планами, судно-трубоукладчик Solitaire здійснить укладання частини газопроводу у Фінляндії у виключній економічній зоні, після чого роботу продовжаться на іншій ділянці. Представник Nord Stream 2 AG відзначив, що в поточному році Solitaire почне роботу з укладання труб у водах Росії.

На сайті Marine Traffic зазначено, що Solitaire знаходиться біля порту Гельсінкі. Невідомо, в якому напрямку він піде з цього порту. За словами представника Nord Stream 2 AG, доставка труб буде здійснюватися з логістичного хабу в місті Котка.

Голландська компанія Аllseas є судновласником. Коментарів від нього по проекту не надходило.

Компанія Allseas володіє трьома судами, в тому числі і Solitaire, яке буде працювати на прокладання газопроводу «Північний потік – 2». У квітні минулого року був підписаний договір Nord Stream 2 між компаніями AG і Аllseas. Друге судно Audacia знаходиться на рейді Амстердама, а судно Pioneering Spirit зараз в акваторії Чорного моря.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1745


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.