Топ новини

«Нафтогаз» запропонував знизити ціну на газ для населення

23.05.2019, 16:14
«Нафтогаз» запропонував знизити ціну на газ для населенняЗа тисячу кубічних метрів газу встановлена ціна 245 грн, що на 4% менше показника квітня

НАК «Нафтогаз України» вислала своїм контрагентам додаткові угоди, в яких вказана нова ціна при поставках на умовах ВСО.

Інформація надійшла від Департаменту комунікацій компанії.

У повідомленні сказано: «Формування ціни здійснювалося з урахуванням вимог постанов від 8 травня 2019 р. №380 та від 19 жовтня 2018 р. № 867 про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку газу. Ціна становить 5990 грн за тис. куб. м. (ПДВ і вартість доставки н входить).

Розмір нової ціни 245 грн/тис. м³, що на 4% нижче показника квітня.

Згідно з постановою №867 для населення вартість газу на умовах ВСО з травня має бути 7184,8 грн /тис. м³ (без урахування ПДВ та вартості транспортування).

Раніше була названа максимальна ціна за газ, розрахована на травень: 8247 грн/тис. м³. Це вартість газу, що продається компанією постачальникам і підприємствам теплокомуненерго.

За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, постанова Кабміну щодо зниження ціни на газ відповідає зобов'язанням, прийнятим Україною в рамках програми співпраці з МВФ. Вона стверджує, що вартість газу відповідає ринковому рівню цін. Встановлені в 2018 році ціни фактично будуть обмеженням до кінця року.

Радою директорів МВФ 18 грудня 2018 року була затверджена нова програма співпраці з Україною – stand-by. Програма діє 14 місяців, її фінансування складе близько 3,9 млрд доларів. Перший транш надійшов у грудні 2018 року у розмірі 1,4 млрд доларів.

Однією з умов отримання фінансування за програмою є виконання Україною протягом року так званих «маяків». У період 5-13 березня технічна місія МВФ вивчала виконання умов. Після цього оціночна місія будуть вирішувати питання про надання другого траншу.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 320


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.