Топ новини

Агентство S&P оцінило Україну за кредитним показником

25.04.2019, 09:15
Агентство S&P оцінило Україну за кредитним показникомПерелік умов, необхідних для підвищення показників для України, названий аналітиками

Як і восени 2018 року, в поточному році міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings знову підтвердило рейтинг України на рівні "B/B" зі стабільним прогнозом за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті.

По Україні інвестиційний клас визначений агентством як «высокоспекулятивный». При цьому країна вже поза зоною істотного ризику.

Аналітики S&P відзначили: «Розраховувати на позитивне рейтингова дія можна, якщо в Україні буде економічне зростання більше запланованого при одночасному поліпшенні зовнішньоекономічних і бюджетних показників. Крім того, на сході країни, в непідконтрольною уряду регіоні ситуація повинна стабілізуватися».

Україна в 2019 році повинна виплатити значну суму за зовнішнім боргом, в країні пройдуть парламентські і президентські вибори. Аналітики зазначають, що Україні необхідно дотримуватися програми співпраці з МВФ.

Раніше повідомлялося, що рада директорів МВФ 18 грудня була затверджена нова програма співпраці з Україною – stand-by (SBA), терміном на 14 місяців і в розмірі 3,9 млрд доларів. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів вже схвалений МВФ.

На думку аналітиків Fitch, інвестиційний клас країни можна визначити як «высокоспекулятивный», а в якості аргументів наводять слабку зовнішню ліквідність економіки України, високу необхідність столиці в зовнішньому фінансуванні.

В рейтингах Moody's sInvestorsService Україна посіла сходинку Caa2, змінився прогноз на «позитивний».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 284


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.