Топ новини

Агентство S&P присвоїло кредитний рейтинг Києва

01.06.2018, 11:03
Агентство S&P присвоїло кредитний рейтинг КиєваЗа інформацією міжнародного агентства Standart & Poor’s Global Ratings, щодо Києва встановлено рівень В - за довгостроковим кредитним рейтингом.

Агентство заявляє про стабільність прогнозу за рейтингом – він витримає невизначеність волатильною інституційного середовища країни, що забезпечується сильними бюджетними показниками і суттєвим запасом грошової маси.

За прогнозами S&P, в перспективі збережеться низький рівень боргу Києва. Зниження рейтингу Києва може статися в разі зниження суверенного рейтингу країни, істотного зростання заборгованості міста або при погіршенні показника ліквідності.

Чинників для підвищення рейтингу в даний час не існує. У минулому травні агентство S&Ртакже підтвердило сформований рейтинг Києва на рівні В-.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1904


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.