Топ новини

Активи Дельта Банку продані за 331 млн грн

04.05.2018, 06:52
Активи Дельта Банку продані за 331 млн грнВ загальний лот були включені обладнання та будівлі в Донецьку Донецької області.

12 квітня 2018 року в ФГВФО відбулося підписання договору купівлі-продажу лота, став найдорожчим з коли-небудь проданих Фондом. Інформація надана прес-службою ФГВФО.

В системі «ProZorro.Продажі» був виставлений лот з активів ПАТ «Дельта Банку», продаж якого дозволила отримати виручку понад 331 млн грн. Торги вели серед трьох потенційних покупців.

В лотах значилися такі активи як Будинок культури, кінотеатр, обладнання, яким раніше володіла металургійне підприємство «Донецьксталь». Через систему «ProZorro.Продажі» у березні було реалізовано майно ліквідованих банків, виторг за якими склала близько 950 млн грн. У тому числі понад 449 млн грн було отримано від проданих активів, що належать ПАТ «Дельта Банк», активи ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит» були оцінені в суму понад 172 млн грн, майно ПАТ «Банк Форум» було продано за 70 млн грн.

Угоди, за якими отримано 620 млн грн, практично повністю завершені (кошти перераховані, підписані договори). Якщо розглядати групи активів, більшу виручку принесла продаж прав вимоги за кредитами – торги забезпечили виручку в 587 млн грн, вартість нерухомого майна становить 54 млн грн.

ФГВФО планує проведення міжнародного розслідування за процедурою банкрутства банку Надра, Дельта Банку.

Раніше повідомлялося, що в розшук був оголошений один з керівників Дельта Банку, підозрюваного в розтраті понад 1 млрд 118 млн грн. У лютому минулого року від ГПУ надійшло повідомлення про підозри щодо Олени Попової, колишньої голови ради правління, і трьох осіб у вчиненні розкрадання 1,7 млрд грн. Всі підозрювані перебувають закордоном.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1474


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.