Топ новини

Аліменти від нерезидентів не оподатковуються

12.07.2018, 16:59
Аліменти від нерезидентів не обкладаються податкамиЗа підсумками другого читання парламент підтримав проект закону №8295 «Про внесення змін до статті 165 і 166 Податкового кодексу України», відповідно з яким аліменти від нерезидентів не обкладаються податками.

За ухвалення документа проголосували 235 народних депутатів.

Відповідно до законопроекту, скасована норма щодо включення аліментів від нерезидентів (фізичних, юридичних осіб, які працюють в одній державі, а зареєстрованих та постійно проживаючих в іншому – ред.) до складу загального місячного (річного) доходу, що підлягає оподаткуванню. Згідно з Законом, до податкової знижки включається сума коштів, сплачена платником податку на доходи фізосіб на адресу держустанов позашкільної, дошкільної, загальної середньої освіти. Це дозволить платнику отримати компенсацію вартості отримання освіти, а також таким правом може скористатися член його сім'ї, що відноситься до першого ступеня споріднення.

Під час розгляду законопроекту № 8295, що стосується питання захисту дітей, нардепи відхилили поправку по податковим пільгам для зеленої енергетики. В одній із поправок законопроекту передбачалося застосування звільнення від сплати податків за ввозимому обладнання, призначеного для застосування в процесі виробництва енергії з джерел, що відносяться до категорії поновлюваних.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1809


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.