Топ новини

Аналітики про запланований курс долара в Україні до кінця року

19.04.2019, 10:03
Аналітики про запланований курс долара в Україні до кінця рокуПричиною коливань курсу валют в Україні можуть стати проблеми з інвестиціями.

На ринку валют в даний час гривня зміцнилася, а курс долара істотно знизився. Однак згідно з прогнозами аналітиків інвестиційного банку Morgan Stanley, до кінця року співвідношення гривні до долара складе 31/1, тобто прогнозується зростання курсу на 4 гривні, про що повідомили в «НВ Бізнес».

Згідно з прогнозами, в 2020 році відбудеться девальвація гривні до рівня 32,5 за долар. Аналітики Morgan Stanley прогнозують зниження облікової ставки до 14%, скорочення боргів країни.

За прогнозами темпи зростання ВВП знизяться до 2,7% в поточному році, а через рік показник складе 2,6%. У 2019 році дефіцит поточного рахунку складе 4% від ВВП, а в 2020 році – 3,6%. На ринку інвестицій буде політична і макроекономічна невизначеність, висока інфляція.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 329


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.