Топ новини

Оренда держмайна поповнила бюджет на 720 мільйонів

17.07.2018, 12:09

За перші 6 місяців у Фонд держмайна надійшло 720 млн гривень, перерахованих від орендарів державного майна. Це 72% від планового показника на поточний рік.

Інформація опублікована в. о. голови ФДМУ Віталієм Трубаровым на сторінці в Facebook. Він зазначив, що в червні оренда держмайна поповнила бюджет на 138 млн гривень.

Він написав: «Потрібно відходити від практики, коли держмайно не затребуване, пустує і приходить в непридатність. Хочу в черговий раз підкреслити, що відомствам і міністерствам слід більш активно працювати в питанні передачі невикористаного майна в оренду».

У травні проходило засідання уряду, на якому Віталій Трубаров обіцяв виконання річного плану по оренді держмайна ще влітку в розмірі 1 млрд гривень. В минулому році до бюджету України від цього джерела надійшло 152 млрд гривень.

За матеріалами: http://www.creditdeposit.com.ua Переглядів: 1172


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.