Топ новини

Банк Тігіпко відсторонений від ринку торгівлі держпаперами

27.04.2018, 06:55
Банк Тігіпко відсторонений від ринку торгівлі держпаперамиПро розірвання договору з Універсал банком зазначено в рішенні Міністерства фінансів

Причиною розірвання договірних відносин між Міністерством фінансів України і Універсал Банком, що належить бізнесменові Сергію Тігіпку, стало «повторне невиконання зобов'язань».

За інформацією прес-служби Мінфіну, конкурс виграли банк Південний, Альфа-Банк, Кредобанк, які увійшли у перелік первинних дилерів на ринку держпаперів.

УкрСиббанк був повідомлений про можливість розірвання договору на ринку операцій з держпаперами. Причина – «невиконання взятих банком зобов'язань».

Договору первинних дилерів на ринку держпаперів перестануть діяти з 14 травня, у зв'язку з чим їм потрібно перепідписати їх з Мінфіном.

На сьогоднішній день на ринку державних цінних паперів представлені такі первинні дилери: Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, ОПТ Банк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, "Сітібанк", ПриватБанк, Укрексімбанк.

Заснований у 1994 році банк Універсальний, пізніше був названий Універсал Банк. У 2016 році він був викуплений групою ТАС Сергія Тігіпка.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1565


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.