Топ новини

Банківська група Ощадбанку недійсна

04.01.2018, 10:46
Банківська група Ощадбанку недійснаПро недійсність банківської групи Ощадбанку повідомили у прес-службі Нацбанку.

НБУ оголосив про недійсність банківської групи на сайті: там з'явилася інформація, що рішення зафіксовано 15 грудня.

4 жовтня 2013 року банківська група Ощадбанку офіційно зарегитрирована. До її складу входять кілька банківських структур – Сбербанк Лізинг Україна, ВиЭс Банк, Ощадбанк.

Основною причиною закриття називається вчинення правочину, згідно з якою ВиЭС продана С. Тігіпко. У групі Таскомбанку відбулося оновлення – до її складу увійшов Ві Ес Банк. Ві Ес Банк був проданий 13 грудня.

В Україні 23 березня введені річні санкції у відношенні 5 структур російських державних банків: БМ Банку, що входить до групи ВТБ, Ощадбанку і ВТБ, компанії VS Bank, Промінвестбанк, що входить в групу ВЕБ. Для цих організацій встановлено заборону на здійснення фінансових операцій з особами, у яких є з ними певна зв'язок, в тому числі і з материнськими структурами.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3440


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.