Топ новини

Bitcoin: історія минулого року знаменитої кріптовалюти

17.01.2018, 10:15
Bitcoin: історія минулого року знаменитої кріптовалютиУ 2017 році в числі найбільш цікавих тем були кріптовалюти, що зовсім не дивно: Bitcoin відзначився стрімким зростанням курсу, інші віртуальні валюти теж опинилися в центрі уваги, також цей ринок істотно просунувся до визнання Уолл-стрітом.

Якщо на початку року за биткоин давали близько $950, то в грудні курс кріптовалюти виріс до $20000. Причому всього за добу курс перейшов з $9000 до $11000. Протягом року курс кріптовалюти різко відкочувався назад, але після відбувався підйом до нових позначок.

Згідно інформації CoinDesk, 17 грудня був встановлений максимальний курс биткоина на рівні $19783. Потім почалося падіння в цілому на 25%.

За 2017 рік вартість биткоина зросла на 1400%, хоча деякі експерти заявляли, що ринок криптовалют являє собою всього лише «міхур».

На думку експертів Financial Times, Bitcoin і інші кріптовалюти не є активами в традиційному розумінні, тому складно передбачити динаміку руху їх курсу. На думку експертів, можливе обвалення курсу, але деякі також вважають, що в 2018 році кріптовалюти можуть стати новою перспективою в торгівлі.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2049


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.