Топ новини

Боти стали «живими інтернет-користувачами»

13.11.2018, 10:28
Боти стали «живими інтернет-користувачами»Шахрайська рекламна угруповання, яка змогла заробити величезні суми на ботах, припинила свою діяльність, про що компанія Google поінформувала громадськість.

Додатки, подражавшие поведінки реальних інтернет-користувачів, тепер видалені, в чорний список потрапили web-сайти.

Зокрема, це торкнулося компанії We Purchase Apps, яка в основному за биткоины купувала різні додатки і передавала право власності підставним компаніям, зареєстрованим на Кіпрі, Віргінських островах, Мальті, Болгарії, Хорватії. Шахрайська схема включала 125 web-сайтів і Android-додатків.

Щоб створити переконливий, підроблений трафік, шахраї скуповували легітимні Android-додатки, у яких була хороша репутація. Далі вони аналізували поведінку користувачів цих ресурсів. Ґрунтуючись на отриманих даних, шахраї створювали ботів, відмінно воспроизводивших поведінку людей. Це дозволяло забезпечити високий трафік, який направляв до шахрайського додатком. Щоб схема не була розкрита, злочинці генерували змішаний трафік, використовуючи боти і живих користувачів.

Для генерації підробленого трафіку використовувався ботнет TechSnab. На комп'ютери користувачів установка ПО здійснювалася як розширення для браузера одночасно з безкоштовними сторонніми додатками. Після установки на моніторах з'являлися спливаючі вікна зі знаком TechSnab.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1047


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.