Топ новини

Через суд Ощадбанку відійдуть чергові мільйони групи Креатив

22.01.2019, 10:35
Через суд Ощадбанку відійдуть чергові мільйони групи КреативЗа рішенням суду збанкрутіла група Креатив повинна буде перерахувати понад 4,5 млн доларів на користь Ощадбанку

Ощадбанк подав позовні вимоги до ТОВ " Регіонпродукт-Україна, який є майновим поручителем збанкрутілої групи Креатив. Позов був задоволений у повному обсязі господарським судом Кіровоградської області.

Стягненню підлягає предмет застави в обсязі понад 4,5 млн доларів, що дозволить задовольнити вимоги банку, повідомляє прес-служба банку.

Рішення суду було прийнято 27 грудня 2018 року, а офіційно його опублікували 3 січня 2019-го.

У планах банку подальша робота по примусовому стягненню боргів групи Креатив.

Всього з 2015 року Ощадбанком було подано 23 позовних заяв в суди загальної юрисдикції по стягненню боргів з Креативу та його поручителів – екс-директора Юрія Давидова, оголошеного в розшук, і з колишнього депутата Станіслава Березкіна.

Згідно з прийнятим рішення судів на користь Ощадбанку встановлена виплата в розмірі 212,7 млн дол, 12,7 млн євро, 255 млн гривень.

За інформацією Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), озвученої в жовтні 2018-го, нардеп Станіслав Березкін і його родичі в змові з бізнес-партнерами у 2013-му під приводом отримання кредиту заволодів коштами держбанку. Збиток склав 20 млн дол.

Як з'ясувалося в ході слідства, в період з 2013 по 2015 рік у змову вступили посадові особи Креативу і Ощадбанку, вони підробили документи на отримання кредиту, кошти якого згодом були виведені в Беліз і Швейцарію.

За фіктивними кредитами Давидов і Березкін «заборгували» Ощадбанку 300 млн дол.

Влітку 2016 року Креатив подав заяву на банкрутство. На той момент заборгованість холдингу перед банками становила 630 млн дол.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 733


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.