Топ новини

Чеські компанії платять штрафи за нелегалів з України

03.08.2017, 09:54
Чеські компанії платять штрафи за нелегалів з УкраїниТільки за перші 6 місяців цього року співробітниками чеської Державної інспекції виявлено понад 1 тисячі нелегальних працівників, більша частина з яких були іноземцями, переважно з України.

Оскільки компанії порушили закон, їм довелося сплатити штрафи близько 31 млн крон (це 1,2 млн євро). У планах Чеської трудової інспекції проведення до кінця року близько 5 тисяч контрольних рейдів, тому варто очікувати збільшення загальної суми штрафних санкцій.

Особливий інтерес для перевіряючих органів представляють компанії, в яких склався найбільший дефіцит працівників.

Іржі Мацичек, який обіймає посаду заступника генерального інспектора, підкреслив: «Найбільший ризик нелегального працевлаштування виникає в галузях з дефіцитом робочої сили. Наприклад, це будівельний сектор, сфера туризму, підприємства машинобудування, сфера харчової промисловості. Саме на таких підприємствах і компаніях виникає найбільший недолік робочих».

Основна частина виявлених нелегалів має українське громадянство. Це цілком зрозуміло трендом останнього року, обумовленого полегшеним доступом на трудовий ринок Чехії.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3894


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.