Топ новини

Данилюк коментує: чи виділить Україні черговий транш МВФ

18.06.2018, 14:15
Данилюк коментує: виділить МВФ Україні черговий траншМіністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що між Україною та МВФ буде домовленість щодо чергового траншу.

На питання щодо чергового траншу він відповів: «Я вважаю, що вдасться залучити».

Міністр додав: «Це повинно відбутися не пізніше червня, оскільки без траншу не зможемо залучити додаткові кошти на зовнішніх ринках, які будуть спрямовані на фінансування бюджету. Згідно з планами, в першому кварталі потрібно було залучити понад 2 млрд доларів. Протягом 5 місяців країна була без фінансування, однак в подальшому виникнуть складності».

За словами Данилюка, при формуванні бюджету-2018 враховувалося, що країна залишиться в програмі МВФ, а до кінця 2017 року приймуть закон про Антикорупційне суді. Погодження Верховною Радою було прийнято за такого бюджету.

Міністр зазначив: «Якщо не буде траншу від МВФ, доведеться зупиняти ряд витрат». І в підсумку додав: «Не буде МВФ – секвестр неминучий»

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1151


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.