Топ новини

Динаміка інфляції та зростання курсу долара можуть стати причиною песимізму українців

27.09.2017, 10:21
Динаміка інфляції та зростання курсу <a href='/currency/all/all/usd'>долара</a> можуть стати причиною песимізму в українцівУ вересні українців може охопити песимізм, чому сприяють девальваційні очікування та інфляційне зростання.

Таку точку зору висловив Андрій Шевчишин, який працює старшим аналітиком в ГК Forex Club. На думку фахівця, це основні причини падіння настроїв у споживачів.

Експерт вказує на сезонність фактора, пов'язаного із закінченням періоду відпусток і тим, що виникає необхідність початку накопичення коштів. Осінь – це час відновлення девальваційного тренду.

Шевчишин зазначає: «В нинішньому році до сезонних тенденцій додається інфляція, зростання якої випереджає бюджетні прогнози. Якщо ж відбудеться зниження довіри населення до уряду, це значною мірою погіршить настрій споживачів».

Але на ринку споживачів продовжує зберігатися тренд до відновлення відносин. Статистика за червень-серпень показала зупинку настроїв на позначці другої половини 2014 року, це максимальний рівень. Цій тенденції сприяє зростання зарплати, поліпшення ситуації в економіці. Така тенденція буде зберігатися за умови відсутності катаклізмів.

Шевчишин зазначив: «У вересні складається активний сезон сільгосппідприємств, підтримує доходи аграріїв». За словами експерта, споживання на рівні річних показників збережеться до початку опалювального періоду та визначення рівня відсікання пільг і субсидій.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1894


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.