Топ новини

Документальних митних перевірок стало більше в 2 рази

20.04.2018, 07:09
Документальних митних перевірок стало більше в 2 разиВ порівнянні з попереднім роком, у 2017 році кількість документальних перевірок, пов'язаних з питаннями державних митних справ, стало вдвічі більше – і склало 626.

В результаті роботи Державної фіскальної служби (ГФС) у бюджет було донараховано 1,8 млрд гривень.

На сайті відомства опубліковано повідомлення, в якому зазначено, що за порушення вимог митних режимів було донараховано 87,6 млн гривень, що становить 42% від усієї суми.

Крім того, за статтею «заниження митної вартості товару» до сплати було донараховано 67,3 млн гривень, або 32% від суми. Виявлено порушення вимог правил класифікації товарів, у зв'язку з цим митні фахівці донарахували 38,4 млн гривень (13,5%).

У 2017 року підрозділами податкового аудиту були проведені 295 документальних перевірок різних суб'єктів господарювання, що отримали ризиковий кредит з ПДВ від організацій-імпортерів.

В результаті від'ємне значення ПДВ зменшилася на 481,4 млн. гривень, донараховано 4,56 млрд гривень.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1387


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.