Топ новини

Єврокомісія про головні виклики для ЄС в 2019 році

15.01.2019, 11:08
Єврокомісія про головні виклики для ЄС в 2019 роціВ 2019 році Європі належить вирішувати багато питань, серед яких доля Євросоюзу і наскільки її члени здатні нею керувати.

Офіційний представник Єврокомісії Маргаритис Шинас зробив таку заяву.

Він зазначив: «2019-й рік буде важливим для Європи. Його можна позначити словами – доля, досягнення мети, демократія. Європа повинна керувати своєю долею. 19 травня в Сібіу в Румунії пройде зустріч 27 лідерів на саміті для визначення шляху до об'єднаної, сильної і демократичної Європі».

Говорячи про інші пріоритети, Шинас зазначив, головною метою роботи Єврокомісії та її Президента буде досягнення результату. «За майже 300 днів ми повинні прийняти близько 240 пропозицій. Робота буде напруженою, ми повинні прийняти максимальну кількість пропозицій, щоб позитивно змінити життя людей», – зазначив Маргаритис Шинас.

Що стосується демократії, то для Євросоюзу це означає важливі вибори в країнах ЄС через 2 тижні після проведення саміту ЄС у Румунії.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1243


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.