Топ новини

Fitch: навряд чи «Нафтогаз» стягне з «Газпрому» понад 2,6 млрд дол.

15.11.2018, 16:14
Fitch: навряд чи «Нафтогаз» стягне з «Газпром» понад 2,6 млрд дол.За оцінкою міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, у НАК «Нафтогаз України» мінімальні шанси стягнути з ВАТ «Газпром» кошти за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Прес-реліз опублікована 2 листопада на сайті агентства.

Агентство повідомило про намір «Газпром» оскаржити рішення арбітражу. Незважаючи на спроби прискорити отримання виплат, «Нафтогазу» поки нічого не перераховано.

В релізі йдеться: «В наших прогнозах ми не враховували чисте винагороду у розмірі 2,6 млрд доларів США, а також належні НАК «Нафтогаз України» відсотки, оскільки не визначено час їх повернення».

«Нафтогаз» випустить єврооблігації у формі кредитних нот. У своєму звіті Fitch присвоїв цінних паперів рейтинг «», а в рейтингу відновлення активів єврооблігації отримали «RR4».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1095


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.