Топ новини

Де в Україні найшвидше зростають середні зарплати?

21.11.2017, 10:05
Де в Україні найшвидше зростають середні зарплати?У вересні в Україні середня зарплата склала 7351 гривень.

Ця цифра у 2,5 рази більше показника мінімалки за січень 2017 року. Якщо порівнювати показник з вереснем минулого року, у звітному місяці цифра зросла на 37,2%. Така інформація наводиться Держстатом.

Якщо аналізувати зарплати у річному вимірі, то найбільший ріст зарплати стався у військових – вони стали отримувати на 69,3% більше, а також у працівників освіти (57,9%), у сфері охорони здоров'я – на 45% ситуація стала краще.

У промисловості заробітна плати зросла в середньому на 29% по відношенню до вересня 2016 року. Якщо порівнювати з мінімальною зарплатою, збільшення відбулося в 2,5-3 рази.

Динаміка росту зарплат склалася в кожному регіоні України, але найкращі показники зафіксовані у столиці, а також в таких областях як Волинська, Вінницька, Дніпропетровська, Львівська, Житомирська, Хмельницька, Харківська, Херсонська, Чернівецька.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1981


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.