Топ новини

Гонтарєва залишає посаду глави НБУ

04.10.2017, 10:23
Гонтарєва залишає посаду голови НБУВалерія Гонтарєва, яка очолює Нацбанк України, в даний час знаходиться у відпустці без збереження заробітної плати до моменту свого звільнення Верховною Радою. Таку інформацію надала прес-служба НБУ «Українським новинам».

У період з 11 травня по 7 серпня у Гонтарєвої був оплачувану відпустку, а велика тривалість пояснюється невикористаними щорічними відпустками з 2014 року.

За рахунок відгулів і без збереження заробітку Гонтарєва не виходила на роботу з 8 серпня по 26 вересня, за інформацією прес-служби; так і після 26 вересня Гонтарєва ще перебуває у відпустці за свій рахунок.

Згідно з інформацією, яка є у Національного банку, Гонтарєва продовжить перебувати у відпустці до моменту, коли президент подасть до парламенту подання на звільнення, після чого Рада прийме відповідне рішення.

Глава НБУ зробила оголошення про відставку 10 квітня, коли подала президентові відповідну заяву. Професійну кар'єру в якості глави НБУ Гонтарєва завершила 11 травня 2017 року і не планує продовжувати роботу на цій посаді.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1770


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.