Топ новини

Гройсман дав оцінку зустрічі з Зеленським

24.05.2019, 13:31
Гройсман дав оцінку зустрічі з Зеленським13 травня прем'єр-міністр Володимир Гройсман поділився враженнями після зустрічі з Володимиром Зеленським, обраним на пост президента.

Під час інтерв'ю у нього запитали, чи знайшов він спільну мову з Зеленським. Він відповів: «Зустріч мала ознайомчий характер і залишилися нормальні враження. Подивимося, що буде в подальшому».

Гройсман зазначив, що після інавгурації має бути налагоджена співпраця між усіма гілками влади, інакше держава не буде розвиватися.

Гросман заявив про те, що конструктивна взаємодія мусить мати місце, і інтереси держави домінують. «Вважаю, що всі гілки влади повинні реалізовувати свої повноваження. Для держави не добре, коли з'являється взаємна боротьба і протистояння, інакше багато процеси гальмуються. Я завжди брав і підтримував розумні ідеї, висунуті владою».

24 квітня відбулася зустріч Гройсмана і Зеленського. Відомо, що обговорень політики і робочих моментів не було.

До того Гройсман заявляв, що має намір співпрацювати із Зеленським за умови, що будуть відсутні ідеологічні розбіжності. Майбутній президент дав таку ж відповідь.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 404


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.