Топ новини

Гройсман: за підсумками року з тіні повинні вивести 100 млрд гривень

06.07.2018, 12:53
Гройсман: за підсумками року з тіні повинні вивести 100 млрд гривеньЗгідно з прогнозами уряду заходи по боротьбі з контрабандними схемами повинні вивести з тіні приблизно 100 млрд гривень.

Дані озвучені прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом в ефірі «Свобода слова» на ICTV.

Він розповів: «Ще в минулому році я говорив про те, що на українській митниці в тіні залишається, за нашими підрахунками, 35-70 млрд гривень. Це дані по 2017 році. Хочу сказати, що вжиті нами заходи по поповненню бюджету принесли 79 млрд гривень. У той час планувалося вивести 50 млрд гривень, а по факту вийшло 79. Але поки що «закручували гайки» в одному місці, відбувався приріст нової системи».

За словами прем'єр-міністра, з-за контрабандних схем на митниці в тіні приховані десятки мільярдів гривень.

Гройсман додав: «На сьогоднішній день в тіні знаходяться десятки мільярдів гривень. Країна втрачає мільярди. За нашими підрахунками році можна мобілізувати орієнтовно 70-100 млрд гривень. Вважаю, що це цілком реальні цифри. Я зацікавлений забезпечення потоку в державний бюджет».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1479


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.