Топ новини

Імпорт українських харчових продуктів в Китай може збільшитися

09.08.2017, 06:24

В планах КНР зростання імпорту продуктів харчування з України, які відповідають стандартам безпеки і якості.

Така інформація представлена Державною службою України, що займається питаннями безпеки харчових продуктів та забезпеченням захисту споживачів.

У повідомленні сказано: «КНР висловив готовність збільшити обсяги імпорту такої продукції, але із застереженням на якість і безпека, яким українська продукція повністю відповідає».

Ведеться робота з питань підписання протоколів за фітосанітарним та санітарним вимогам, встановленим щодо українського експорту жому буряків і соняшникового шроту.

У травні поточного року підписали протокол, в якому прописані ветеринарно-санітарні, карантинні, інспекційні вимоги до замороженої яловичини, експортованої в КНР з України.

За матеріалами: http://www.creditdeposit.com.ua/Import-ukrainskih-pischevih-produktov-v-Kitai-mozhet-uvelichitsya Переглядів: 2397


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.