Топ новини

Інформація від прес-служби НАК «Нафтогаз України»

30.01.2019, 11:14
Інформація від прес-служби НАК «Нафтогаз України»«Україна має високі шанси відсудити у російського «Газпром» 12 млрд доларів за позовом, поданим до арбітражного суду з метою стягнення компенсації за прискорену амортизацію ГТС

України в тому випадку, якщо Росія припинить транзит газу по території України», – йдеться на сторінці у Twitter компанії.

У «Нафтогаз» процитували виконавчого директора компанії Юрія Вітренко, який пояснив, що у повідомленні сказано про позовних вимог, висунутих Україною в рамках розпочатого арбітражного суду. У позовних вимогах заявлена сума в 12 млрд доларів.

Прес-служба процитувала заяву Вітренко: «У позовних вимогах міститься компенсація за те, що після 2019 року через територію України не очікується транзит».

Також він зазначив, що, якщо Росія продовжить договір і після 2019 року транзит російського газу буде здійснюватися через газотранспортну систему України, позов буде тільки на 2 млрд доларів.

У «Нафтогаз» навели слова Вітренко: «2 мільярди – це компенсація витрат, які не покриваються поточним тарифом. І це, не беручи прискорену амортизацію ГТС. Ця сума доповнить 2,7 млрд доларів, які Україна вже виграла».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1306


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.