Топ новини

З Польщі в Україну через ПриватБанк і AliorBank можна переводити гроші через Swift

18.10.2018, 12:38
З Польщі в Україну через <a href='/banks/PrivatBank'>ПриватБанк</a> і AliorBank можна переводити гроші через SwiftВ Польщі працює велика кількість українців, які тепер можуть скористатися безпечним і зручним онлайн сервісом для переказу грошей в Україну.

Нова послуга, запущена спільно ПриватБанком і Alior Bank, дозволяє українцям відправляти SWIFT перекази, для чого буде потрібно тільки смартфон і Інтернет. Операція переказу проводиться безкоштовно, без стягнення комісії.

За інформацією прес-служби банку, здійснити переказ можна за допомогою онлайн сервісу Alior Bank, у валютному обміннику купити валюту EUR / USD (за курсом банку проводиться обмін доларів або польських злотих), здійснити SWIFT переклад ПриватБанк.

Гроші в Україні можна зняти протягом доби з моменту їх відправки.

В онлайн режимі ПриватБанк здійснює зарахування грошей на картки одержувачів або їх банківські рахунки. Все це відбувається через кілька секунд після надходження SWIFT-платежу в банк.

В Приватбанку додаткові комісії за отримання SWIFT перекладу не стягуються

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1023


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.