Топ новини

Відомо, наскільки підвищаться суми зарплат українських військових

18.01.2019, 11:55
Відомо, наскільки підвищаться суми зарплат українських військовихЗ січня 2018 року українські військовослужбовці отримали зарплату, збільшену на 30%.

Дані представлені у порівняльній таблиці, яку опублікували фахівці прес-служби 72 окремої мехбригади (ОМБР) ім. Чорних Запорожців.

Наприклад, якщо водій раніше заробляв 7,3 тис. грн, в цьому січні він отримає 10,17 тис. грн. Кулеметник і навідник заробляли 7,6 тис. грн, за новими ставками вони отримають 10,18 тис. грн.

За іншими посадами підвищення виплат буде здійснюватися за наявності певного стажу. Приміром, вислуга для старшого водія, механіка-водія і гранатометника становить 1 рік. Командирам відділень, танка і бойової машини встановлена вислуга в 2 роки. Такий же термін встановлений для головного сержанта роти і взводу.

Зарплата командира взводу (за умови вислуги 5 років) і роти (від 10 років) складе відповідно, 13,94 і 15,38 тис. грн.

Істотна надбавка до зарплати у тих, хто має вислугу 20 років – посадовий оклад складе понад 20 тис. грн. У командира бригади зарплата складе близько 24,7 тис. грн.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 844


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.