Топ новини

Кабмін не буде збільшувати емісію грошей заради зростання пенсій

17.05.2017, 09:38
Кабмін не буде збільшувати емісію грошей заради зростання пенсій Для забезпечення зростання виплат уряд буде вишукувати додаткові ресурси.

Уряд не планує збільшувати кількість друкованих грошей для забезпечення зростання пенсійних виплат для населення. Таку інформацію озвучив Павло Розенко, віце-прем'єр-міністр, під час інтерв'ю «Обозревателю».

Розенко сказав: «Важливо, щоб цей ресурс не був інфляційним. Ми не прийнятний спосіб друкування (емісії) грошей, щоб забезпечити зростання пенсійних виплат. Уряд не збирається друкувати «папірці» і віддавати їх населенню з метою підняття цін в Україні і послаблення гривні».

Віце-прем'єр-міністр сказав, що на нинішній рік Пенсійний фонд отримає дотації в розмірі 140 млрд грн, і немає інших джерел коштів для проведення осучаснення виплат. Уряд ставить завдання знайти додаткові ресурси, щоб збільшити пенсії.

Розенко переконаний, що влада зможе знайти інші джерела та використовують різні способи фінансування.

За словами віце-прем'єр-міністра, в даний час головним ресурсом потрібно розглядати зростання економічного стану країни та роботу по легалізації заробітної плати. Для Пенсійного фонду позитивним стане збільшення в 2 рази розміру мінімальної заробітної плати (з 2017 року). На сьогоднішній день у Пенсійному фонді резерви становлять 3-4 млрд грн. При збереженні темпів зростання економіки в країні плани в 11 млрд стають реальними.

Розенко переконаний, що пенсійна реформа можлива лише при проведенні всеукраїнської дискусії.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1795


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.