Топ новини

Як часто НБУ буде перевіряти банки

17.05.2018, 16:38
Як часто <a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a> інспектуватиме <a href='/banks'>банки</a>На веб-сайті Національного банку України повідомляється, що регулятор встановлює частоту перевірок банків та осіб, які потрапляють під його наглядову діяльність, з урахуванням їх величини і ризиків.

Зміни були внесені постановою правління центробанку № 47 від 2 травня 2018 року в положення «Про організацію та проведення інспекційних перевірок». В дію документ вступив з 4 травня поточного року.

Документ наказує проведення інспекційних перевірок банків та осіб, які підпадають під наглядову діяльність регулятора, згідно з планом, затвердженим правлінням. При складанні плану враховувався ризик-орієнтований підхід, оцінка банків на основі проведеного безвиїзного банківського нагляду.

НБУ зазначив, що зміни відповідають вимогам Європейського банківського органу, що регулює організацію єдиної процедури та методології проведення наглядових перевірок і оцінки (SREP, SupervisoryReviewandEvaluationProcess).

Райффайзен Банк Аваль в Україні вважається найбільш стійким банком згідно з проведеним порталом «Мінфін» комплексної оцінки і за версією авторитетної премії FinAwards2018.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1352


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.