Топ новини

Як поведе себе курс на поточному тижні?

02.08.2017, 07:04
Як поведе себе курс на поточному тижні?Гривня протягом останньої 7 днів була незмінною, її курс зміцнюється на тлі світового зниження долара.

За відомостями НБУ в період 17.07-21.07 гривня стала більш стабільною, зміцнившись на 10 копійок по відношенню до долара.

Зараз основне населення країни у відпустках, тому і динаміка курсу відповідає обстановці.

Аналітик Альпарі Максим Пархоменко вважає, що це основна причина відсутності будь-яких каталізаторів, які впливають на рух курсу національної валюти.

Він повідомив: «З наступ жнивної пори продовжиться підтримка курсу гривні, завдяки чому до кінця серпня долар буде коштувати 26 гривень. Згідно зі статистикою, ситуація в економіці європейських країн покращилася, з-за чого європейська валюта за попередній тиждень подорожчала до 30 гривень за євро. І на поточному тижні тенденція збережеться».

Експерт прогнозує курс долара до гривні з співвідношенням 25,8-25,9, по відношенню до євро складеться курс 30,50-31,0.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2379


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.