Топ новини

Кіпр зариває рахунки, що належать офшорним компаніям

19.06.2018, 08:29
Кіпр зариває рахунки, що належать офшорним компаніям1 червня деякі банки, що працюють на Кіпрі, отримали офіційний циркуляр, спрямований Центральним банком країни, згідно з яким необхідно закрити рахунки, які раніше були відкриті офшорними компаніями.

Під дію документа підпадають всі компанії, зареєстровані в офшорних низькоподаткових юрисдикціях – це стосується Белізу, Сейшел, Британських Віргінських островів. Інформація надана російським РБК.

Згідно з документом, рахунки повинні закритися 4 червня, проте до теперішнього часу немає офіційного підтвердження або спростування цього від ЦБ Кіпру.

Для отримання права на відкриття рахунку у банках Кіпру, потрібно виконати нові вимоги, встановлені для місцевих і іноземних компаній, фізосіб. Вимоги наведені на фінансовому Telegram-каналі Fun&Profit: кіпрської компанії необхідно надати повний комплект відомостей про клієнта, у тому числі обґрунтування джерел доходу бенефіціарного власника рахунку.

Додатково банк має право вимагати надати паспортні дані, номер у податковій, рекомендаційні банківські листи, різні виписки (за банківськими рахунками, з ПДФО), біографії, публічні джерела. Найпростіше відкрити банківський рахунок буде компаніям, які працюють безпосередньо на Кіпрі.

Щоб відкрити на Кіпрі рахунок у банку, іноземним компаніям необхідно одночасно виконати наступні критерії:

  • ведення бухгалтерської звітності і надання її банку,
  • наявність активів – володіння акціями, цінними паперами (до активів не відноситься дебіторська заборгованість, угоду на надання послуг).

І ще одна обов'язкова умова – наявність афільованості іноземній компанії з кіпрською компанією, що має рахунки в цьому банку.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1117


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.