Топ новини

Коломойський вивів кілька сотень гектарів землі застави в Приватбанку

02.04.2019, 11:11
Коломойський вивів кілька сотень гектарів землі застави в ПриватбанкуВ Одеській області близько 300 гектарів землі були виведені з іпотеки в банку

300 гектарів землі, які перебувають у заставі в Приватбанку, були виведені компанією оточення Ігоря Коломойського. Інформація надійшла від Finbalance, про що повідомлено в рішенні, винесеного в Північному апеляційним Господарським судом 13 березня 2019 року.

Суд виніс відмову в задоволенні апеляційної скарги Приватбанку, залишивши в дію рішення Госпсуду Києва, датоване 8 листопада 2018 року. вторинні іпотеки були визнані судом недійсними. Ці документи були підписані сторонами, представшими перед судом, в якості забезпечення боргових зобов'язань ТОВ Тамерса перед ПриватБанком. Застава іпотеці з боку іпотекодавця був підписаний неуповноваженою на те особою. На той момент истом було ТОВ Гаджибей.

ТОВ Гаджибей подало позов про визнання договорів первинної іпотеки недійсними. Мова про 41 земельній ділянці загальною площею понад 300 га. Ці договори укладені з НБУ і виступали забезпеченням зобов'язань Приватбанку рефінансування. Суд відхилив позовні вимоги.

ТОВ Гаджибей роком раніше подавав цей позов і його Госпсуд Києва частково задовольнив. Потім київським апеляційним судом рішення було залишено без змін. Тим не менш, Верховний суд прийняв рішення скасувати раніше винесені рішення і відправив справу на повторний розгляд. В підсумку таке ж рішення було винесено Госпсудом Києва і Північним апеляційним судом.

За позовом ГПУ був накладений арешт на майно структур Приватбанку, включаючи ТОВ Гаджибей. Під арешт потрапили 34 земельних ділянки в Одеській області в масиві Золотий берег.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 675


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.