Топ новини

Команда Зеленського розповіла про боротьбу з корупцією

14.05.2019, 11:06
Команда Зеленського розповіла про боротьбу з корупцієюКоманда президента Володимира Зеленського розповіла, що планує скасування депутатської недоторканності, знизити тиск на бізнес і перезапустити антикорупційні органи.

Галина Янченко, очолює Раду громадського контролю при НАБУ, сказала: «Потрібно піти від депутатської недоторканності, перезапущений НАПК, сподіваюся, Спеціалізована антикорупційна прокуратура теж».

На думку Янченко, слід зменшити тиск на бізнес, фінансові та господарські справи якого розслідують податкова, СБУ. Бізнес повинен розвивати економіку, створювати нові робочі місця, а єдиний орган буде займатися фінансовими і господарськими справами.

Програма Зеленського передбачає скасування повноважень правоохоронних органів проводити розслідування економічних злочинів. Цим буде займатися окремий орган для розслідування.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 736


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.