Топ новини

Кредитний портфель банків у вересні виріс

23.10.2018, 10:04
Кредитний портфель банків у вересні вирісУ вересні банки наростили кредитний портфель в іноземній і національній валюті до 1,192 трлн грн, що на 1% більше показника попереднього місяця.

УНН у повідомленні посилається на опубліковані НБУ попередні дані за вересень у розділі «Грошово-кредитна політика».

У вересні кредитний портфель у гривні виріс до 614,6 млрд грн, показавши зріс на 1,1%.

Банки нарощували обсяги кредитів, наданих корпоративного сектору. В національній валюті такі кредити обсяги збільшилися на 1,1%, досягнувши 485,7 млрд грн. Більше видали в іноземній валюті – у доларовому еквіваленті обсяг склав 14,7 млрд дол. США, що на 1,3% більше попереднього місяця.

Кредитування населення у вересні збільшилася на 0,9% і склала 127,4 млрд грн. Інтерес до валютних кредитів у вересні у громадян знизився – у вересні було видано на 2,2% менше попереднього місяця, що склала 2,47 млрд дол. США.

Для бізнесу гривневі кредити і депозити зросли у вартості, населення може скористатися такою послугою на колишніх умовах.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 794


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.