Топ новини

Хто в Раді і Кабміні заробляє більше

07.03.2019, 18:59
Хто в Раді і Кабміні заробляє більшеМіністру оборони Степану Полтораку за січень нараховано зарплати більше в порівнянні з іншими членами Кабінету міністрів України.

У Верховній Раді за січень високу зарплату отримав голова фракції БПП Артур Герасимов, стільки ж у лідера Радикальної партії Олега Ляшка, голови фракції «Народний фронт» Максима Бурбака.

Дані надані секретаріатом уряду та міністерства, апарату Ради.

Січнева зарплата Степана Полторака склала 81,1 тис. грн. Слідом за ним по зарплаті з членів Кабміну слід міністр фінансів Оксана Маркарова – вона отримала 73,8 тис грн. На 10 тис грн менше у міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Найменше за січень отримав міністр інформаційної політики Юрій Стець – всього 16,8 тис. грн.

Володимир Гройсман за січень отримав 37,4 тис грн.

У Верховній Раді за січень найбільше заробили 3 представники фракцій і груп – голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, голова фракції БПП Артур Герасимов, лідер Радикальної партії Олег Ляшко. У кожного зарплата 37 тис грн.

Юлія Тимошенко за січень заробила 32,6 тис. грн.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 834


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.