Топ новини

МВФ: через 40 років лише 60% українського населення будуть працездатними

12.05.2017, 10:22
МВФ: через 40 років лише 60% українського населення будуть працездатнимиЗгідно з прогнозами, до 2060 року в Україні відбудеться зниження показника працездатного населення до рівня 60% (в 2015 році показник становив 70%).

Таку інформацію на своєму сайті розмістило Представництво МВФ, що працює на території України.

До працездатного населення відносяться громадяни у віці 15-64 років. Згідно з дослідженнями МВФ, в 2015 році було близько 70% працездатного населення в країні. До 2060 року очікується зниження цього показника до 60 % і нижче.

Оскільки частка літніх людей збільшиться до загальної чисельності працездатного населення, відбудеться значне зменшення частки працездатного населення по відношенню до чисельності дорослого населення по всій країні.

У МВФ підкреслили: «Якщо порівнювати з іншими країнами, в Україні склалися вкрай низькі показники літніх працюючих людей. Приміром, у 2014 році працюючих українців у віці 50-59 років було 63%, у той час як у країнах ОЕСР середній показник склав близько 75%».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1988


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.