Топ новини

Мінфін: податок на виведений капітал може бути введений за однієї умови

14.11.2018, 09:57
Мінфін: податок на виведений капітал може бути введений за однієї умовиУ Міністерстві фінансів України вважають, що ввести податок на виведений капітал (НВК) можна тільки щодо малого і середнього бізнесу.

Інформація надійшла від представників прес-служби Мінфіну.

У заяві сказано: «Щоб зберегти фіскальну стійкість введення НВК можливо тільки для середнього та малого бізнесу, у яких річний обсяг доходу становить менше 200 млн грн. В якості компенсатора виступає умовна сплата авансом податку в розмірі 50% від суми податку на прибуток за 2018 рік для цих платників податків».

Згідно з розрахунками фахівців, при таких умовах на сплату НВК перейде 98% всіх юридичних осіб, для яких це податок буде більш вигідним. Згідно з підрахунками, приблизно 4,5 тисячі компаній з річним оборотом понад 200 млн грн будуть платити податок на прибуток. Дані представлені на підставі річного декларування за минулий рік.

У Мінфіні повідомили: «У процес складних переговорів з МВФ була узгоджена така модель оподаткування як можлива».

У Міністерстві фінансів підрахували прямі втрати бюджету, які виникнуть за умови введення НВК для всіх платників податку на прибуток – за станом на 1 січня 2019 року дефіцит складе 46,7 млрд грн.

Для того, щоб МВФ виділив Україні черговий транш позики, країні потрібно виконати одну умову – мати збалансований бюджет.

У заяві зазначено: «Фахівці МВФ позитивно сприймають тільки варіант впровадження НВК, який виключить утворення бюджетного дефіциту в 2019 році і в подальшому».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1130


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.