Топ новини

Мінфін планує отримати від МВФ мінімум два транші

09.01.2018, 14:32
Мінфін планує отримати від МВФ мінімум два траншіПлануючи бюджет на наступний рік, Мінфін розраховує на перерахування від МВФ мінімум двох траншів.

Мінфін планує, що в майбутньому році Міжнародний валютний фонд надасть країні два транші макрофінансової допомоги. Кількість траншів може бути більше. Така інформація з'явилася 19 грудня від міністра фінансів А. Данилюка.

Він розповів: «Вважаю, що траншів буде більше, ніж заплановані два. Меморандум з МВФ передбачає виконання певних умов, що не зроблено в повній мірі. Приміром, у країні не створений антикорупційний суд. Кошти спрямовуються до резерву НБУ, що підкріплює національну валюту. Ослаблення валюти впливає на показники бюджету».

Під час четвертого перегляду основна увага приділятиметься реалізації 5 заходів. МВФ може перерахувати кошти в країну у другому кварталі майбутнього року.

Меморандум про фінансову та економічну політику між МВФ і Україною був підписаний у березні 2015 року. Дії повинні проводитися в рамках програми EFF. Програма передбачає отримання близько $17 млрд, з цієї суми вже перераховано $7,7 млрд.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1797


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.