Топ новини

Міністерство фінансів висловило думку щодо системи Приват 24

05.01.2017, 16:05
Міністерство фінансів висловило думку щодо системи Приват 24Мінфін планує зберегти у власності держави систему інтернет-розрахунків Приват24.

Про це розповів А. Данилюк міністр фінансів. «За нашими розрахунками Приват24 повинен залишитися в структурі Приватбанку. На даний момент система Приват24 функціонує в штатному режимі. Ми усвідомлюємо важливість цієї складової банку, багато люди адаптувалися до цієї системи, до якісного надання послуг Приват24. Ми плануємо розвивати і підтримувати систему як невід'ємну частину держбанку «ПриватБанк», повідомив Данилюк.

Раніше інформували, що Приват24 не знаходиться на балансі «Приватбанку» і не стає державною власністю.

За заявою глави НБУ Валерії Гонтарєвої, в даний момент співробітники Фонду гарантування вкладів і НБУ встановлюють, чи дійсно знаходиться Приват24 на балансі.

За інформацією від 18 грудня Кабінетом Міністрів офіційно підтверджено рішення про націоналізацію Приватбанку. З 19 грудня в банку буде працювати тимчасова адміністрація протягом 3 днів. Після чого банк націоналізують шляхом конвертації ОВДП, зроблених Мінфіном, капітал Приватбанку.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2623


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.