Топ новини

Світовий нафтотрейдер зберігає газ в Україні

28.11.2017, 09:39
Світової нафтотрейдер зберігає газ в УкраїніНідерландська компанія Vitol є найбільшим у світі нафтотрейдером і тепер вона планує зберігати паливо в Україні.

У жовтні через Словаччину компанія здійснила постачання тестового обсягу природного газу, оформивши його як «митний склад», адреса ПСГ (підземні сховища газу) компанії «Укртрансгаз».

Vitol Gas and Power B. V. оформила 2 тис м³ як пробну поставку газу в Україну. Раніше ця компанія не виробляла поставок у країну.

До речі, з 2 червня поточного року в українських ПСГ можна тривало зберігати газ (не більш 3 років), не сплачуючи при цьому митні збори.

Раніше газ, що поставляється в Україну для зберігання, оформлявся в режимі «транзит» і зберігався не довше 31 доби. Для іноземних трейдерів це було економічно невигідно.

У разі оформлення режиму «митний склад», компанії зможуть зберігати газ в сезон зниження цін на ПСГ і оформляти його продаж, коли почнеться сезон зростання цін на паливо.

Назад у Європу вивезти газ складніше, оскільки трейдерам потрібно буде платити за вихід з ГТС (газотранспортна система України), яка була введена в 2016 році. Наприклад, у разі виходу з ГТС в напрямку Ужгорода за кожну тисячу кубометрів газу доведеться заплатити 32,8 дол.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1626


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.