Топ новини

Monobank починає видавати картки Visa

18.06.2019, 10:18
Monobank починає видавати картки VisaОтримати карту Visa клієнти зможуть вже не цього тижня, відвідавши точку видачі monobank.

Голова Правління «Universal Bank» Ірина Староминская заявила: «Ми ставимо перед собою завдання запропонувати клієнтам максимальну кількість переваг, забезпечити можливість вибору картки, якою йому зручно платити».

Власники карт Visa отримують ряд привілеїв:

  • Швидка, безпечна і зручна форма оплати в Україні і за кордоном (більш 200 країн світу), користування в онлайн режимі;
  • Можливість участі в українських і міжнародних промо від компанії;
  • Оплата покупок в інтернеті за допомогою технології Visa Checkout.

Щоб оформити платіжну карту Visa, клієнту необхідно проінформувати працівника точки видачі карток про свій вибір Visa.

Олег Гороховський, який є одним із засновників monobank, зазначив: «На нашу думку, співпраця двох компаній має дві переваги: з одного боку, бізнес-модель набуває стійкість і раціональність, у іншого боку, збільшення маркетингових можливостей розширює потенціал для клієнтів».

Віра Платонова, що займає пост старшого віце-президента і директора регіонального розвитку підрозділу компанії Visa, зазначила: «Співпраця в рамках проекту monobank повністю відповідає стратегії Visa, яке передбачає взаємодію з банками, финтеком, фінансовими інститутами в країнах СНД і Південно-Східної Європи. Співпраця Visa і monobank – це напрямок розвитку індустрії електронних платежів, що здійснюються на території України. інноваційні платіжні рішення якісно змінюють можливості споживачів. Ми хочемо бачити monobank як шановного партнера, а спільна діяльність дозволить розробити нові продукти в нових сегментах, які забезпечать зростання бізнесу і приплив клієнтів».

Восени заплановано поповнення асортименту карт валютними та іменними картками Visa.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 390


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.