Топ новини

Шахраї крадуть з банківських карт

08.08.2017, 05:34

Згідно зі статистикою Нацполиции, в поточному році 3 тисячі громадян звернулося з заявою про крадіжку грошових коштів з банківських карт.
Причому жертвою шахраїв можна стати абсолютно випадково. Зазвичай вони дзвонять, представляючись співробітником банку, після чого починають «уточнювати» відомості про банківські карти – треба назвати пароль, пін-код CVV та іншу інформацію. Справжні співробітники банків ніколи таку інформацію не запитують по телефону.

Міжбанківська асоціація учасників платіжних систем ЕМА представила статистику, згідно якої за перші шість місяців відбулося 570 випадків так званої соціальної інженерії (використання телефонів з метою вимагання), 217 CNP операцій шахраїв (наприклад, проведення оплати за допомогою фішингових сайтів), 448 крадіжок грошей шляхом зняття грошей в банкоматах, в інтернет-банкінгу зафіксовано 86 випадків шахрайства, 62 рази були вкрадені кошти з використанням підроблених POS-терміналів.

ЕМА за півріччя виявила 79 шахрайських сайтів, з них більша частина була в першому кварталі. За аналогічний минулорічний період виявлено 112 таких сайтів.

Щоб перешкоджати соціальній інженерії, блокувати фішингові сайти, банківськими структурами, платіжними системами і сайтами, де використовуються платіжні дані, введений обмін інформацією про шахраїв. Шахраї потрапляють в чорний список, складений на базі Exchange-online.

За матеріалами: http://www.creditdeposit.com.ua/Moshenniki-voruyut-s-bankovskih-kart Переглядів: 2490


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.