Топ новини

НБУ: з Росії 2/3 грошових перекладів надходить в Україну за неофіційними каналами

18.07.2018, 08:54

Першому кварталі поточного року 2/3 всього обсягу грошових переказів, надісланих приватними особами з РФ, які надійшли на територію України неофіційно.

Дані наведені Національним банком відповідно до звіту про обсяг і географії проведених перекладів українців.

За перший квартал поточного року з Польщі було переведено $865 млн. тільки в третьому кварталі минулого року з цієї країни в Україну надійшло більше коштів. Але цікава навіть не глибина потоку коштів, а ті канали, по яким українці з-за кордону передають кошти.

За інформацією НБУ, за офіційними каналами (перекази через банки) в Україну перевели тільки $46,2 млн. за таким показником переклади з Польщі показали лише 9-е місце у рейтингу країн, з яких надходять перекази фізичних осіб.

За показником «офіційності» домінує США – в Україну офіційно було надіслано $192 млн (це 100%-ний показник). Що стосується Росії, з якої надійшло $300 млн., на частку банків і систем переказів довелося всього $90.

Всього в країну надійшло від фізосіб $2,6 млрд. З цього обсягу офіційно пройшло менше 50% переказів – близько $1,16 млрд.

В списку країн-лідерів, з яких громадяни переводять кошти, виявилося кілька країн: кошти приходили з США, Польщі, Росії, Чехії, Італії. В Україну з цих країн було перераховано близько $1,65 млрд.

За матеріалами: http://www.creditdeposit.com.ua Переглядів: 1316


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.