Топ новини

НБУ: зміни в процесі обміну валют

22.06.2018, 09:27
НБУ: зміни в процесі обміну валютНБУ зробить процедуру обміну валют більш простим для банків і інших фінансових організацій.

Інформація опублікована на сайті Нацбанку України. Правління нбу внесло зміни, що стосуються Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій.

Згідно з документом, спрощена процедура оформлення операцій по здійсненню обміну валют.

Раніше банками та іншими фінансовими організаціями оформлялися 2 квитанції на паперовому носії – одна залишалася у клієнта, друга зберігалася в банку. Прийняті зміни НБУ дозволяють оформляти цей документ в електронному вигляді та на паперовому носії.

У банків з'явилася можливість зберігати тільки електронну форму квитанції. У випадку, якщо клієнтові квитанція не потрібна, банк не буде видавати її.

Що стосується інших фінансових установ, то вони оформляють 2 квитанції на папері і 2 розрахункових документа, роздруковані за допомогою реєстратора розрахункових операцій (РРО). В подальшому для клієнтів такі організації будуть надавати документ, надрукований РРО.

Якщо сума обміну не перевищує 150 тисяч гривень, то клієнт може не ставити свій підпис на квитанції.

Відповідно до змін, банки та фінансові установи отримують можливість використовувати платіжні пристрої для оформлення валютно-обмінних операцій.

Ці установи проведуть доопрацювання свого платіжного пристрою, після цього фізособи зможуть здійснювати продаж та купівлю іноземної валюти через ці пристрої.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1212


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.