Топ новини

НБУ: як впливають вибори на курс гривні

08.05.2019, 11:25
НБУ: як впливають вибори на курс гривні

На тлі невизначеності щодо президентських і парламентських виборів очікується погіршення інфляційних і девальваційних процесів. Про це повідомила Економічна правда. Посилаючись на прес-службу Нацбанку.

У коментарі сказано: «Відчутного психологічного тиску немає. Ринкові чинники справили позитивний вплив, і станом на 16 квітня офіційний курс гривні зміцнився до 26,81 гривні /долар».

Основні фактори:

  • Зниження зростання імпорту товарів, невеликі обсяги репатріації дивідендів в інвалюті за кордон;
  • Сприятлива зовнішня цінова кон'юнктура для українських товарів на експорт, в тому числі металургійної та аграрної продукції;
  • Стабільність надходження виручки від експорту;
  • Чистий продаж валюти населенням.

В НБУ зазначили: «З початку року чистий продаж валюти населенням – 131,1 млн дол. Це означає, що пропозиція валюти перевищує попит». Завдяки цьому НБУ на ринку здійснило чисту купівлю валюти на 799,7 млн дол, направивши їх у резерви.

Регулятор не дає прогнозів по валютному ринку після того, як пройде другий тур президентських виборів.

У прес-службі повідомили: «НБУ не публікувати прогнози щодо курсу гривні, щоб не чинити вплив на ситуацію на валютному ринку. Вона визначається тільки ринковими чинниками».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 717


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.