Топ новини

НБУ про деталі продажу 1 млрд грн в Укрсоцбанку

21.03.2019, 16:05
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a> про деталі продажу 1 млрд грн в УкрсоцбанкуРегулятор пояснив, чому Укрсобанку пред'явлений 30-мільйонний штраф

Укрсоцбанк подав позов відносно НБУ, а той назвав причини штрафу в розмірі 30,5 млн грн.

З травня 2016 року по вересень 2017 року клієнти банку зняли понад 1 млрд грн, що регулятор порахував ризиково діяльністю.

327 фізично особи та 2 юридичні особи зняла готівкою 98,73% всієї суми, яка надійшла на рахунки. На підставі цих даних НБУ зробив висновок про легалізації кримінальних доходів. Але Укрсоцбанк фінансовий стан цих клієнтів оцінив як незадовільний, але провів операції з переведення в готівку. Клієнти зняли навіть мільйони гривень, а один клієнт передав свій паспорт третім особам, знявши понад 100 млн грн.

Підозра у НБУ викликало невідповідність інформації про професійну діяльність клієнтів і цілей надходження коштів на їх рахунки. Аудитори також виявили факт зняття грошей людиною, яка в момент операції вже був мертвий. Перевірка виявила особи, на яких заведені кримінальні провадження.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 994


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.