Топ новини

НБУ: обставини, при яких російські банки залишать Україну

31.05.2018, 12:11
НБУ: обставини, при яких російські банки залишать УкраїнуДочірні структури російських держбанків, які працюють в Україні, не можуть бути визнані неплатоспроможними, про що повідомив Національний банк.

Мова йде про «Промінвестбанку», «Ощадбанку», «БМ-Банк», «ВТБ Банк». Таку інформацію озвучила Катерина Рожкова, заступник голови регулятора.

Вона сказала: «На сьогоднішній день немає передумов. У разі відсутності маніпуляцій і розгойдування ситуації, можлива реалізація одного з двох способів виходу російських банків з банківського сектора». В даний час проводиться робота регулятора щодо поступового зменшення розміру зобов'язань і активів.

Рожкова заявила, що Нацбанк передбачає можливість продажу фінансових установ новому інвестору, який повинен відповідати вимогам регулятора. Поки такий інвестор не з'явився.

На сьогоднішній день в банківському секторі України працюють 4 дочірні структури російських держбанків. У березні минулого року Рада національної безпеки і оборони ввів санкції щодо зазначених банків, що зробило висновок капіталу в материнські структури неможливим.

Від банківської діяльності відмовилася структура російського «БМ-Банку», погодивши у квітні 2018 року відповідний план з регулятором.

Національний банк зазначив, що аналогічним шляхом пішов «ВТБ Банк», який є «донькою» російського «Внешторгбанка». Припинення діяльності у нього ведеться вже більше року.

Невідомо, яке рішення прийняли 2 найбільші структури – «Промінвестбанк» (це дочірнє заклад «Зовнішекономбанку») і «Сбербанк».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1712


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.