Топ новини

НБУ: причина знецінення гривні

08.08.2018, 10:43
НБУ: причина знецінення гривніУ липні гривня знецінилася через збільшення попиту на іноземну валюту, що спровоковано короткостроковими факторами.

Аналітики пояснили, що гривня дешевшала через збільшення попиту на іноземну валюту в безготівковій формі.

Данилишин заявив: «Купуючи іноземну валюту, імпортери стимулюють зростання попиту. З іншого боку, попит зріс також із-за самої гривні, що надійшла на ринок після виплати нерезидентам за ОВДП у національній валюті, поученная через відшкодування ПДВ».

Він додав: «Відшкодування ПДВ діє на валютний ринок двояко. За рахунок отриманих коштів експортери купують іноземну валюту. Також експортери можуть направити їх на поповнення власних оборотних коштів, в результаті чого знижується потреба перекладу виручки у валюту».

Данилишин зазначив, що в липні гривня знецінювалася, і це викликано посиленням попиту на іноземну валюту, спровокованим короткостроковими факторами.

У підведення підсумків Данилишин зазначив: «Щоб запобігти різкі зміни обмінного курсу гривні, НБУ на ринку валют проводить інтервенції

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1238


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.