Топ новини

НБУ: пріоритетний напрям поступової скасування ліміту на репатріацію дивідендів

18.03.2019, 13:25
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a>: пріоритетний напрям поступової скасування ліміту на репатріацію дивідендівНацбанк визначиться з пріоритетним послабленням на валютному ринку – зменшення та поступова скасування ліміту щодо репатріації дивідендів.

Інформація опублікована у Facebook прес-службою НБУ після проведення зустрічі з банками і бізнесом. На зборах розглядалися підсумки першого місяця роботи нової системи валютного регулювання.

За словами заступника голови НБУ Олега Чурия, на валютному ринку пріоритетними послабленнями має стати зниження і поступова скасування ліміту щодо репатріації дивідендів, скасування обов'язкового продажу частини валютних надходжень.

В даний час регулятор розглядає нові валютні послаблення. Процес лібералізації стримує відстрочка розгляду Верховною Радою законопроекту про «спліті» (поліпшення регулювання небанківського фінансового ринку) і законопроекту щодо протидії BEPS (виняток непродуктивного відтоку капіталу за межі країни).

Учасники зустрічі зробили акцент на необхідності валютної лібералізації, що дозволить спростити ведення бізнесу в Україні. Позитивно була прийнята скасування резервування коштів для покупки валюти і скасування нагляду за операціями з імпорту-експорту у розмірі до 150 тис. грн.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 799


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.