Топ новини

НБУ: реєстр боржників скоро запрацює

06.10.2017, 10:25
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a>: реєстр боржників скоро запрацюєВже створений реєстр боржників і арештантів, а тепер Нацбанк заявив про введення в експлуатацію в наступному місяці кредитного реєстру (у цьому реєстрі погані позичальники), повідомила Катерина Рожкова, заступник глави НБУ. З реєстром зможуть працювати всі банки.

Цей реєстр повинен працювати за принципом бюро кредитних історій для юридичних осіб, надавати інформацію про наявну заборгованість, що виникла перед банками. Також буде надаватися інформація по кредитополучателям про своєчасності виконання їх зобов'язань в різних банківських установах.

30 серпня відбулося засідання Кабміну, на якому було внесено пропозицію в Верховну Раду про створення кредитного реєстру позичальників. Данилюк, міністр фінансів, підкреслив важливість цього проекту для співпраці з МВФ і Єврокомісією. Обов'язок створення кредитного реєстру і його супровід вменена Національному банку.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1886


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.